Hizmetlerimiz

1968'den beri sizler için

en kaliteli hizmeti sunuyoruz

Satış

İhtiyaclarınıza uygun ürünü seçmenizde, kullanmanızda yada bulmanızda Erdogdu Group’un kendi alanlarında uzman, deneyimli satış ekibi her zaman yanınızda.

Üretim

Erdoğdu Group aynı zamanda 2008 yılı itibariyle ERBIL markası altında fusspet üretmekte, yurtiçi ve yurdışında birçok firmaya yardımcı olmaktadır.

Sevkiyat

Erdoğdu Group güvencesiyle Turkiye’nin veya dünyanın neresinde olursanız olun ihtiyacınız olan ürünler tam ihtiyacınız olan zamanda elinizde.

Teknik Servis

Herhangi bir sorununuz olduğunda yada ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğunuzda uzman teknik servisimiz, işyerinizde hizmetinizde.

Yılların verdiği güven ile..

Hizmet başlıklarımız

Erdoğdu Group, ayakkabı ve saraciyede farklı üretici profiline yönelik ve sürekli yenilenen ürünleriyle sektöre ve modaya yön veriyor

Küresel işbirliklerimizin sağladığı bilgi transferi ile üreticilerin Ar-Ge faaliyetlerine olumlu katkıda bulunurken, deneyimli satış ve teknik destek ekibimizle pazara sunduğumuz ürünlerin satış ve satış sonrası tüm süreçlerinde üreticinin daima yanındayız. Bu sayede, son tüketicilerin dünya standartlarının üzerinde ürün kalitesi ile tanışmasına ve küresel pazarda pastadan daha büyük bir yer kapmasına ve küresel anlamda büyük işlere imza atmasına olanak sağlıyoruz.