Hakkımızda

Biz Kimiz?

Erdoğdu Ayakkabı Malzemeleri, 1968 yılından günümüze, 50 yılı aşan yolculuğunda ayakkabı ve saraciye sektörlerinin üretimde kullandığı 4 bini aşkın teknik malzeme, kimyasal ve ekipmanın satış, üretim ve dağıtımını gerçekleştirmektedir.

İtalya, İspanya, Almanya ve Hong Kong’dan dünya lideri 30 markanın Türkiye distribütörlüğünü Marmara, Ege ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde satış, dağıtım ve satış sonrası hizmetleri ile yürütmektedir.

Ayakkabı ve deri ürünleri küresel moda trendlerine ve teknolojisine yön veren İtalya başta olmak üzere, en önemli markaların partner olarak tercih ettiği Erdoğdu Group, müşterilerine bilgi transferi ve ar-ge desteği sağlayan, ülkede katma değerli üretimi destekleyen, sektörün lider ve itici gücü konumundadır.

Erdoğdu Grup Şirketlerimiz “İyi bir ayakkabı için her şey” mottosu ile müşterilerine menşei, kalitesi ve standartları belgelenmiş, insan ve çevre sağlığı ile uyumlu ve sürdürülebilir ürünleri uzun yıllara dayanan tecrübe ve güvenilirliği ile sunmaktadır.

Faaliyetlerini kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve sosyal sorumluluk anlayışlarıyla yürütmekte olan Erdoğdu, yarının ayakkabı ve deri ürünleri endüstrilerine artı değer katmaya devam edecek.

Videoyu oynat
Mesajlaşmaya başla
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?