Kurumsal

Hakkımızda

Temellerimiz 1968 yılında İbrahim Erdoğdu’nun İstanbul Çarşıkapı’da kurduğu Erdoğdu Ticaret ile atıldı. O zamanlar İstanbul Gedikpaşa’ daki 9 metrekarelik küçük bir dükkanda çivicilik yaparak başladığımız yolculuğumuza bugün tüm Türkiye’nin Ayakkabı ve Saraciye üreticilerinin her türlü malzeme ihtiyaçlarını karşılayan bir şirket olarak devam ediyoruz.

Lokal/Global anlamda örnek gösterilen başarılarımızın sonucu olarak, stratejik ortaklık için dünya devlerinin tercih ettikleri bir marka haline geldik.

Yıllar once For Shoes markasının bünyemize katılmasıyla başlayan büyümemiz bugün Davos/Thunit, Beltex, Tecnogi/Tecnogi Plast, Sipol, Iexi,Selasti,Luigi Carnevali, Lamonti,Giardini,Freudenberg,Tallonit,Valle Esina, Micro-Pak, Henkel, Pranem ve Meltonian gibi dünya devi markalar ve Erdoğdu Group markalarımız ile hızla devam ediyor.

Geniş ürün yelpazemiz neolit, selülozik taban astarı, fort, bombe, fusspet, latex, ayakkabı boyası, finisaj malzemeleri, EVA, takviye telası, kösele, suni deri, astar, deri ve saraciye ürünleri, fiber, salpa, yapıştırıcı ve iş emniyeti malzemelerini de içeren 3.000’e yakın birçok malzemeyi barındırıyor.

Ayrıca Erdoğdu olarak, sanat ve eğitim alanındaki projelerle kendimizi geliştirirken, çeşitli sosyal sorumluluk projeleri ve sponsorluklarla da piyasamızın gelişimine katkıda bulunuyoruz.

Vizyon

Erdoğdu Group; olağanüstü ürünler ve servisler sunarak ve dünya çapında büyük işbirliklerine imza atarak kendi ve müşterilerinin jeopolitik rekabetçiliğini artırmayı ve sektörde devrim yaratmayı amaçlamaktadır.

Misyon

Erdoğdu Group; Türkiye ve dünyadaki tüketicilerin hayat şartlarını yükselterek daha güçlü bir Türk ekonomisi oluşturmayı hedeflemektedir. Üreticilere sunduğu yeni ve muhtelif ürünlerle kendi alanlarında eşsiz ürünler sunma imkanı sağlamaktadır.

Kalite Politikası

Erdogdu Group, tüketicilere en yüksek kalitedeki ürünleri, performans, tutarlılık, güvenlik ve değer ilkelerinden ödün vermeden sunmayı hedeflemektedir. Bu güvence, şirket değerlerimizin temelini oluşturmakta büyümemiz ve ilerideki başarılarımız için önemli bir rol oynamaktadır.

Mesajlaşmaya başla
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?