Takviye, Kampre Telaları ve Saraciye Ürünleri

luigi carnevali

Luigi Carnevali

1908 yılından beri Luigi Carnevali ismi, bir çok ülkede ayakkabı ve deri ürünleri için termo yapıştırıcılı veya kendinden yapışkanlı astarlık kumaş ve takviye telası üretiminde kalite ve bağlılıkla aynı anlamı taşımaktadır.

Mütemadiyen devam eden araştırma ve geliştirmeleri, kapsamlı yardım ağı ve üst seviye ürünleri ile, Luigi Carnevali dikkatli, hızlı, özel ve kusursuz bir hizmet sağlamaktadır.

Kumaş, jersey, kayma önleyici, naylon, non-woven kumaşlar sürekli gelişen arge ve yatırımların sonucu olarak ortaya çıkmıştır. Luigi Carnevali ürünleri kadın ayakkabılarında değişik modellerde ve değişik bölgelerde kullanılabilir.

Botlar, mokasenler, klasik ve rahat bağcıklı ayakkabılar, her model ve her deri tipi için ideal takviye materyali.

Luigi Carnevali‘nin bütün ürünleri her müşteri için istekleri analiz edilip özel olarak tasarlanmıştır. Nefes alan, yüksek seviye ısı direnci ve yoğun kullanıma uygun kumaşlara ek olarak, yanmaya dayanıklı, mantar engelleyici, ve suya karşı dayanıklı ürünler de üretilmektedir.

Ayakkabı sektörüne paralel olarak, Luigi Carnevali aynı zamanda pantolonlardan ceketlere, teknik giyimden spor giyime her çeşit deri giyim içinde takviye ürünleri üretmektedir.

Luigi Carnevali aynı zamanda tüm deri ve deri ürünleri için spesifik olarak takviye telaları üretmektedir.

Mesajlaşmaya başla
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?