Küf ve Rutubet Önleyici Ürünler

micro-pak

Micro-Pak

Micro-Pak Ltd. ambalajlanan ürünlerinizin üzerinde küf oluşumunu engelleme alanında dunyanın önde gelen üreticilerindendir. Micro-Pak ürünleri hem ekonomik hemde kullanım kolaylığı sağladıklarından dünyanın her tarafında büyük markalar, toptan satışçılar ve perakendeciler tarafından tercih edilir. Günümüzde, Micro-Pak Stickerları ve PE Sheet’leri yılda bir milyardan fazla üründe kullanılmaktadır.

Micro-Pak ürünleri Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Environmetal Protection Agency (EPA)’ne kayıtlı ve Avrupa Birliği’ndeki REACH yönetmeliğine ise ön kayıt yaptırmıştır. Ayrıca, Cradle to Cradle Sertifikasının Silver level’ına sahip olan Micro-Pak Avrupa Birliği Biocidal Products Registration (BPR)’a geçiş dönemi sonunda da BPR’a tamamen uyumlu olacaktır.

Micro-Pak® Stickers

Küf oluşumunu engellemede güvenli ve efektif bir yöntem olan Micro-Pak® stickers, kutulu ürünler için dizayn edilmiş özellikle ayakkabılar için dizayn edilmiştir. Havasız folyo poşetlerin içerisinde bulunan stickerlar ise ürün kutusunun içerisine bir yada iki adet yapıştırılarak kullanılıyor.

Güvenli, etkili, kullanımı kolay ve göze batmayan. Ürünlerinizin küflenmemesini sağlamak için ayakkabı ve diğer kutulu ürünlerle birlikte Micro-Pak® Etiketleri kullanın.

  • Anti-Mikrobiyal – Küfleri aktif olarak yok eder.
  • Kutu Paketli Ürünler için.

Micro-Pak® PE Sheets

Küf oluşumunu engellemede güvenli ve efektif bir yöntem olan Micro-Pak® PE Sheets polybag paketleme yapılan kumaş, çanta, deri ürünleri, aksesuarlardan mobilyalara kadar olan ürünler için dizayn edilmiştir.

Micro-Pak® PE Sheetler havasız folyo poşetlerin içerisinde paketlenmede ve beş değişik boyda üretilmektedir. Micro-Pak® PE Sheet’ler ürün polybag’inin içerisine bir yada iki adet yerleştirilerek kullanılıyor.

Güvenli, kullanımı kolay ve uygun maliyetli bir çözümle çoklu torbada paketlenmiş ürünlerinizi küflenmeden saklayın.

  • Anti-Mikrobiyal – Küfleri aktif olarak yok eder
  • Güvenli – EPA kayıtlı. BPR ve REACH uyumlu
  • Polybag Paketli Ürünler için

Micro-Pak® Container Dri II

Nakliye sırasında konteyner içerisinde dengeli bir bütünlük sağlayarak ürünlerinizi meydana gelebilecek, küf, pas ve korozyona karşı korur. Dünyanın kurutucu konusunda önde gelen markası Clariant tarafından üretilen konteyner kurutucular, küf oluşumunu engellemede, güvenli, efektif ve kolay bir yöntemdir. Aynı zamanda küf oluşumunu daha yüksek oranda engelleyen Micro-Pak® Clariant Konteyner Kurutucular piyasadaki birçok muadil üründen daha hesaplı bir alternatif.

Nakliye konteynırlarının içindeki nemi gidererek, ürünleriniz taşınırken emsalsiz koruma sağlar. Gelişmiş bileşenler, kendi ağırlıklarının %300’üne kadar nemi emer, nemi diğer çözümlere göre daha hızlı ve daha uzun süre azaltır.

Kurutucuların üstün etkinliği ve uzun süreli emilimi sayesinde, diğer çözümlere kıyasla %25 daha az kurutucu kullanabilirsiniz; bu da malzeme giderlerini, nakliye maliyetlerini, atıkları ve çevresel etkiyi azaltır.

  • Karşılaştırmalı Ürünlerden 2 Kat Daha Fazla Nem Emer
  • Tasarruf
  • Kullanımı kolay


Micro-Pak® Dri Clay Kraft

Yüksek kaliteli bentonit kilden yapılmış ve biyolojik olarak parçalanabilen Kraft kağıdında paketlenmiş %100 doğal ve plastik içermeyen bir kurutucu. Dri Clay®, sentetik kurutuculardan daha iyi performans gösterir ve çok çeşitli ürünleri küf ve nem hasarından güvenle korur.

Micro-Pak Dri Clay® nemi silika jel veya kalsiyum klorürden daha iyi emer ve özellikle tekstil, ev mobilyası, ahşap, kağıt, elektronik cihazlar, gıda, ilaç, tıbbi cihazlar, metal bileşenler ve bunlar gibi neme karşı hassas olan herhangi bir ürüne mümkün olan en iyi korumayı sunar.  

Kapsamlı bir küf ve nem önleyici çözüm için tek başına veya Micro-Pak® Etiketler ve Micro-Pak® PE Levhalar ile birlikte kullanın.

  • %100 Doğal, Plastik İçermez 
  • Silika Jel ve Kalsiyum Klorürden daha iyi performans gösterir.
  • Metal parçaları korozyon riski olmadan korur.


Mesajlaşmaya başla
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?