Saraciye

Valle Esina

Valle Esina

Üretime aslında bir tabakhane olarak başlayan Valle Esina, 1968 yılında endüstriyel atıkları geri dönüştürerek bir salpa üreticisi konumuna gelmiştir. O günden bu güne, pazarın ve müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun teknolojileri uygulayarak kendini sürekli yenileyen marka, İtalya’da ve dünyada alanında bir lider konumuna yükselmiştir.

Valle Esina
Volsol Extra Soft

Deri Beslemelik Salpa

Valle Esina
Superbolt Extra Soft

Deri Beslemelik Salpa

luigi carnevali

Luigi Carnevali

1908 yılından beri Luigi Carnevali ismi, bir çok ülkede ayakkabı ve deri ürünleri için termo yapıştırıcılı veya kendinden yapışkanlı astarlık kumaş ve takviye telası üretiminde kalite ve bağlılıkla aynı anlamı taşımaktadır.

Mütemadiyen devam eden araştırma ve geliştirmeleri, kapsamlı yardım ağı ve üst seviye ürünleri ile, Luigi Carnevali dikkatli, hızlı, özel ve kusursuz bir hizmet sağlamaktadır.

Luigi Carnevali
Calicot 17/17

Luigi Carnevali
Telo Ripp Giolla

Luigi Carnevali
Tela 20/20 Bianco Termo – Adesivo

Luigi Carnevali
Canapina Gonzata

Luigi Carnevali
Canapina Special

tecnogi

Tecnogi, ayakkabılarda fort ve bombe yapımında kullanılan emdirilmiş plastik materyaller ayakkabılar ve deri ürünlerde kullanılan takviye malzemeleri ve hot melt yapıştırıcılar üretmektedir.

1979’da kurulan Tecnogi kuruluşundan bu yana büyüyerek Tecnogiplast’ın yanı sıra Çin’de TecnoGi Jasmine Co. Ltd ve Hindistan’da TecnoGi India’yı bünyesine katmıştır.

Tecnogi 0,30 Bianco

Tecnogi 0,50 Bianco

Tecnogi 0,30 Bianco Termo

Tecnogi 0,50 Bianco Termo

Tecnogi 433 Talyn

Tecnogi 435 Talyn

Tecnogi 571 Talyn

Tecnogi 572 Talyn

Mesajlaşmaya başla
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?