Forteçelik ve Takviyelik Fiber Ürünleri

tallonit

Tallonit

Geri dönüştürülmüş fiberlerden üretilen Tallonit, moda dunyasındaki büyük markaların sürekli yükselen taleplerini karşılamak ve kaliteli ayakkabılar üretmek için geliştirildi. Yüksek yırtılma mukavemeti, bükme ve kırılma direnci, bükülme direnci, ve lazer kesimdeki mükemmel sonuçları nedeniyle Tallonit taban ve topuklarda çokça tercih edilmektedir. Üretiminde kullanılan minimum miktardaki kimyasallardan dolayı Tallonit aynı zamanda naturel bir ürün olarakta nitelendirilebilir. Çok yönlülük ve düşük fiyat avantajlarından dolayı, mobilya ve otomotiv sektöründe de sıkça tercih edilmektedir.

Fiberboard

Moda endüstrisinde bulunan büyük üretici isimlerin her geçen gün daha da artmata olan isteklerini karşılayabilecek inovatif bir ürün. Tallonit, yüksek kalitede ayakkabı üretimi için dizayn edilmiş bir fiberboard!

Katları arasında olan yüksek tutarlılık ve kompaktlık sayesinde Tallonit markası birçok mekanik strese dayanıklı hale gelerek her türlü süreçte meydana gelebilecek yırtılmayı önlüyor.

Burkulmaya, tekrardan bükülmeye ve kırılma denemelerine karşı çok dirençli bir ürün olan Tallonit aynı zamanda kesime olan mükemmel uyumu sayesinde bir fiberboard’dan çok daha fazlası. Ayrıca üretiminde kullanılan çok küçük yüzdedeki kimyasallar sayesinde Tallonit, naturel bir ürün olarak adlandırılabilir.

Mesajlaşmaya başla
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?